Černý Jaroměř - Cerny Seed - semena, výsevy, osiva

CHIN ENG RU CZ
OSIVA KVĚTIN A ZELENIN
Zde si můžete stáhnout náš aktuální katalog a ceník osiv květin a zelenin.

Platnost níže uvedených cen je od 8.11.2023.

Pro jejich prohlížení je třeba mít nainstalovaný program Acrobat Reader. Pokud chcete předejít zdlouhavému otevírání souborů ve vašem prohlížeči, stáčí kliknout pravým tlačítkem myši na obrázek a vybrat možnost "uložit cíl jako" a tím uložit soubor přímo do vašeho počítače.

POZOR: Objednávkové listy osiv květin a zelenin 2023–2024 naleznete zde.

pdfObchodní a dodací podmínky pro osiva platné od 8.11.2023
>> 2 strany / pdf / 0.1 MB

pdfDodatek č. 1 k obchodním a dodacím podmínkám ze dne 8.11.2023
>> 1 strany / pdf / 0.2 MB

>> Informace v souladu s čl. 45 nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/2031 o ochranných opatřeních proti škodlivým organismům rostlin

AKTUÁLNÍ KATALOG OSIV
136 stran / pdf / 49 MB
CENÍK OSIV 2023–2024
16 stran / pdf / 1 MB
CENÍK OSIV SK 2023–2024
16 stran / pdf / 1 MB
Černý katalog 2020 Černý ceník 2022 CZ Černý ceník 2022 SK

Nabídka individuálních dovozů osiv:

Jako rozšíření a doplnění standardního sortimentu nabízíme i dodání osiv z kompletní nabídky předních světových firem jako jsou PanAmerican Seed, Syngenta Seeds B.V. a Ernst Benary Samenzucht GmbH.

Pokud budete mít zájem o některou z nabízených odrůd, pošlete nám mailem svoji poptávku. Uveďte prosím název firmy, z jejíhož katalogu osiva poptáváte, objednací číslo, název odrůdy a množství, o něž máte zájem. Obratem Vám zašleme cenovou nabídku.
V případě, že Vám nabídka bude vyhovovat, zašlete nám svoji závaznou objednávku. Jestliže osiva budou u dodavatele skladem, jsme schopni dodat Vám je během 2–3 týdnů, neboť v hlavní semenářské sezóně (říjen – únor) objednáváme osiva od našich dodavatelů prakticky každý týden. V období březen – září bude dodací lhůta od objednání osiv činit maximálně 4 týdny.

Dovolujeme si Vás upozornit, že nejmenší originální balení osiv od výše uvedených firem je zpravidla 1000 ks semen nebo pelet (u některých položek i více), tato skutečnost bude upřesněna v nabídce. Jestliže jsou od Vámi poptávaného druhu dostupná osiva ve formě pelet i naturálního osiva, připravíme Vám nabídku pro obě varianty.

PanAmerican
Syngenta
Benary
PanAmerican
Syngenta
Benary
 
  Copyright © 2023 Černý Seed .s.r.o. - všechna práva vyhrazena Úvod   |   O nás   |   Osiva   |   Výsevy   |   Návody   |   Kontakt   |    Černý Facebook
  Webdesign a programování Licker.cz